lets_consult_logo

Naša agentúra začala na slovenskom trhu pôsobiť v roku 2008. Víziou bolo vytvorenie spoločnosti s portfóliom služieb, ktoré pokrývajú všetky možné aj nemožné požiadavky našich klientov. Uprednostňujeme kreatívne nadšenie pre rovnováhu medzi novými a starými vecami. Spojením našich skúseností z IT a marketingu dokážeme zabezpečiť komplexný servis od návrhu cez realizáciu a testovanie až po záverečnú kontrolu a riadenie projektu.

Snažíme sa čo najrýchlejšie implementovať novinky v oblasti IT a nástroje marketingu do našej práce, a tým poskytnúť klientom služby s vysokou pridanou hodnotou. Našim cieľom je budovanie dlhodobých vzťahov s klientami založených na vzájomnej dôvere a prosperite. Silná orientácia na výsledok je základným pilierom pre budovanie úspešného projektu.

Zaoberáme sa hlavne vývojom web aplikácií, supportných systémov pre vnútropodnikové procesy, technologicky vyspelé webové aplikácie, eCommerce platformy, online rezervačných systémov, cloudovými službami, virtualizáciou serverov a tvorbou multiplatformových mobilných aplikácii. Sme mladý kolektív, ktorý už niekoľko rokov figuruje na slovenskom trhu v prostredí IT a internetu.

Každý projekt je pre nás jedinečný, každý je pre nás výzvou.

0
Úspešných projektov
0
Šálok kávy
0
Riadkov kódu

Zoznámte sa s našim tímom

Ing. Marek Tóth
Ing. Marek TóthCTO
Ing. Marek Tóth
Ing. Marek TóthKey Account manager
Ing. Marek Tóth
Ing. Marek TóthKey Account manager