lets_consult_logo

 

Naša agentúra začala na slovenskom trhu pôsobiť v roku 2008. Víziou bolo vytvorenie spoločnosti s portfóliom služieb, ktoré pokrývajú všetky možné aj nemožné požiadavky našich klientov. Uprednostňujeme kreatívne nadšenie pre rovnováhu medzi novými a starými vecami. Spojením našich skúseností z IT a marketingu dokážeme zabezpečiť komplexný servis od návrhu cez realizáciu a testovanie až po záverečnú kontrolu a riadenie projektu.

Snažíme sa čo najrýchlejšie implementovať novinky v oblasti IT a nástroje marketingu do našej práce, a tým poskytnúť klientom služby s vysokou pridanou hodnotou. Našim cieľom je budovanie dlhodobých vzťahov s klientami založených na vzájomnej dôvere a prosperite. Silná orientácia na výsledok je základným pilierom pre budovanie úspešného projektu.

Zaoberáme sa hlavne vývojom webových stránok, web aplikácii, online rezervačných systémov, cloudovými službami, virtualizáciou serverov a tvorbou multiplatformových mobilných aplikácii. Sme mladý kolektív, ktorý už niekoľko rokov figuruje na slovenskom trhu v prostredí IT a internetu.

Každý projekt je pre nás jedinečný, každý je pre nás výzvou.

0
Úspešných projektov
0
Šálok kávy
0
Riadkov kódu

Zoznámte sa s našim tímom

Ing. Marek Tóth
Ing. Marek TóthCTO
Ing. Marek Tóth
Ing. Marek TóthKey Account manager
Ing. Marek Tóth
Ing. Marek TóthKey Account manager