Primárnou činnosťou našej spoločnosti je zákazkový vývoj webových aplikácií na mieru. Máme bohaté skúsenosti s tvorbou inteligentných softvérových riešení na podporu vnútropodnikových procesov, rezervačných systémov, skladových systémov, evidencie dochádzky, CRM systémov a mnoho iného.

Vývoju webových aplikácií sa venujeme viac ako 10 rokov. Za tento čas sme nadobudli množstvo skúseností s implementáciou a vývojom na mieru prispôsobeného softvéru. Primárne vyvíjame aplikácie v našich vlastných systémoch, ktoré dokážeme efektívne škálovať a modulovať podľa potrieb koncového klienta.

Naše aplikácie

V jednom z našich systémov máme vytvorený CMS systém (Content Management System – Systém na tvorbu a správu obsahu) s rozšírením o eCommerce platformu. Ďalej aktívne vyvíjame podporný softvér pre firmy obsahujúci komplexnú podnikovú agendu – Intranet (manažment zamestnancov a klientov, výkazy práce, kalendár, správa a sledovanie úloh, projektový management, schvaľovanie a sledovanie absencií, interné smernice a nariadenia, reporting a výkazníctvo, …).

Development

Všetky nami navrhované a implementované riešenia sú tvorené komplexne a adaptabilné, obsahujú stabilné jadro a dodatočné funkcionality sú dopĺňané modulmi podľa individuálnych potrieb pre rôzne činnosti a oblasti výroby, obchodu a služieb. Takýto prístup k vývoju softvéru zabezpečí zákazníkovi bezproblémové aktualizácie a dlhodobú podporu pri vývoji softvéru v budúcnosti.

Softvérové riešenia vyvíjame najčastejšie v PHP frameworku Laravel, ktorý sa aktuálne radí celosvetovo medzi najpoužívanejšie frameworky pre vývoj moderných web aplikácií. Dáta aplikácií sú ukladané a procesované prostredníctvom RDBMS databáz. Vizuálne časti aplikácií sú tvorené kombináciou HTML5, Vue.js, jQuery a CSS štýlov (SAAS) primárne s využitím knižnice Bootstrap.

Prečo si vybrať nás?

  • Dlhoročné skúsenosti
  • Modulárny systém

  • In-house development

  • Moderné technológie
  • Komplexné služby od návrhu po marketing

Naši klienti

Kľúčové prvky našich aplikácií

MODULÁRNOSŤ A ŠKÁLOVATEĽNOSŤ

MODULÁRNOSŤ A ŠKÁLOVATEĽNOSŤ

Softvérové riešenia budované na modulárnej architektúre

VÝVOJ NA MIERU

VÝVOJ NA MIERU

Aplikácie vieme prispôsobiť presne podľa Vašich požiadaviek

MODERNÉ TECHNOLÓGIE

MODERNÉ TECHNOLÓGIE

Pri vývoji používame moderné technické riešenia a nástroje

Referencie

Ukáž viac

Je Vaša webstránka efektívna?

Postaráme sa o všetko, od vedenia PPC kampaní, cez SEO optimalizáciu Vášho webu, až po copywriting.
Ukáž viac